KONST / Litografier / Grafiskt blad 15395012
nr 1539 5012
Kjell Nilsson
(f. 1953), Sverige
Grafiskt blad, "Vinterlandskap". Signerad, numrerad 20/100. Giclee fine art. Bildmått: 26. 5x38. 5 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 30x40 cm
Kjell Nilsson, svensk bildkonstnär född 1953.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 maj 2023
kl 20:00:00
150 kr